Młodszy Księgowy

Miejsce pracy: Sierosław k. Poznania
Praca stacjonarna w siedzibie firmy

Twój zakres obowiązków:

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych
  • Pomoc w pracach działu księgowości
  • Praca w systemach księgowych oraz programie Workflow.
  • Pomoc w podstawowych sprawach kadrowych

Nasze wymagania:

Minimum półroczne doświadczenie pracy w księgowości

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne – preferowany kierunek finanse lub rachunkowość
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Podstawowa znajomość przepisów prawa podatkowego
  • Dobra znajomość MS Excel, MS Word, PowerPoint
  • Zdolności analityczne i umiejętności logicznego wnioskowania
  • Odpowiedzialność, uczciwość, skrupulatność i rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowych kompetencji
    Pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta Multisport i ubezpieczenia grupowe).

Zainteresowane osoby prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego lub przysłanie CV wraz z dopisaną klauzulą o ochronie danych osobowych na adres mailowy rekrutacja@kadefarm.pl.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.